Kidy Love Çocuk Ürünleri Tedarikçisi Olun

Sizde Kidy Love Tedarikçisi Olmak İstermisiniz?

KidyLove üreticilere, ithalatcı ve toptancılarla (sadece çocuk ürünleri) çalışmaktadır.

Milyonlarca müşterimize en kaliteli ürünlerinizi sunar satışlarını yapar ve sizden satın alırız. (KidyLove Pazaryeri mantığıyla çalışma ürünlerinizi sizden iadesiz satın alır)

KidyLove ürün bazlı ödeme koşulları bulunmaktadır.

  • Geçerli Çek yada Değerli Evraklarla
  • Nakit (Cirosu belli bir düzeyde olan tedarikçilerimizle) Ürün alımıyla beraber ödemeleri yapılır
  • Kredi Kartı ödemesiyle

yukarıdaki çalışma koşullarımızda en fazla 30 iş günü ürün alımlarının yoğunluğuna göre vade yapılabilir, Ancak sadece üreticilerle (eğer kidy love markasıyla ürün yaptırıyosak, üretim öncesi değeri ne olursa olsun %25 ön nakit ödeme yaparız, anlaşılan teslim tarihinde kalan tüm tutar yine nakit olarak ödenmektedir)

Eğer üreticilerin kendi markalarından satın alımlar yaptıysak alım oranına göre en fazla 30 günlük vade sonunda ödemeleri transfer edilir.

Toptancılarla, ürün ne olursa olsun sadece 30 gün vade prensibiyle çalışılmakta olup 31nci gün ilgili ürünlerin bedeli transfer edilir.

İthalatçılarla, maksimum 15 gün vade prensibiyle çalışılmakta olup 16ncı gün ilgili ödemeleri transfer yapılır.

Bu şekilde tüm tedarikçilerimizin bakiyeleri bir sonraki ay gelmeden tamamlanmış olur ve her ay tüm hesaplar sıfırlanır.

Tedarik anlamında kargo ve teslimat süreçlerinde bizimle çalışmak istiyorsanız lütfen bahar@kidylove.com mail adresine ilgili firma teklifinizi iletiniz.

Tüm tedarikçilerimiz, ürün kataloglarını, resimlerini yada ilgili ürünlerinin bulunduğu sitelerini tarafımıza ilk önce mail ile iletmelerini rica ediyoruz.

Satın alım için: bahar@kidylove.com yada 0216 706 51 36 numaralı telefondan dahili 1001 i tuşlayabilirsiniz.

Türkiye için hep birlikte, en iyi yarınlara.